Rodinná "Villa Calma" - Mallorka, Španielsko

#20320465
Cena: 550 000 €
Kategória: Reality / Rodinné domy
Dátum: 11.09.2019
Transakcia: Predaj
Počet izieb: 4 izby
Plocha v m2: 175
Zastavaná plocha v m2: 145
Počet poschodí: 2 poschodia
Kontakt:

Eleonóra  Mišovichová, misovichova@maximreal.sk, 0915831166

Adresa:

Mallorca

Pozemok:

450 m2

Počet kúpelni:

2

Počet WC:

2

Vlastné ID:

EM1852

Popis:

Ponúkame na predaj štýlovo novopostavenú "Villa Calma" v pokojnej vilovej štvrti 2 km od pláže  Es Trenc. 

Najkrajšia pláž ostrova Es Trenc je dlhá vyše 2 km a leží 50 km východne od mesta Palma de Mallorca. Je to pláž z bieleho piesku ktorý obmýva tyrkysové more a spolu tvoria exotickú kombináciu kde sa budete cítiť ako v Karibiku. Morské dno sa zvažuje postupne a je plytké, vhodné pre deti a neplavcov.

Celé okolie pláže je čisté a nezničené bez rušivej hotelovej výstavby. Fantastický Národný park Parque Natural de la Isla de Cabrera se nachádza hneď oproti.  

Máte možnosť bývať v typickom stredomorskom prostredí v blízkosti reštaurácií, tradičných obchodíkov, pekární, gurmánskych reštaurácii, pokojných zátok a miest, odkiaľ môžete pozorovať slnko zapadajúce do mora. Sa Rapita je najslnečnejšie miesto ostrova, slnečných dní má viac ako 300 do roka.

Vďaka miestnemu jachtárskemu klubu sa okrem plachtenia sa môžete venovať aj windsurfingu alebo kitesurfingu. V blízkom okolí sa rozkladajú známe golfové ihriská ako Vall D'Or, Maioris alebo Son Antem. Obec je ideálnym východiskovým bodom pre výlety na bicykli. Letisko v Palme je odtiaľto vzdialené 30 minút, Llucmajor 10 min, Campos 10 min- tradičné trhy každý štvrtok a sobotu, supermarkety Lidl, Aldi, Mercadona, Eroski.

Súčasťou “ VILLA CALMA“ sú 3 dvojlôžkové spálne a 2 kúpeľne, kuchyňa, obývacia izba spojená s jedálňou s možnosťou stavby krbu, práčovňa, tri  terasy a záhrada. Priamo na pozemku pri vile je k dispozícii súkromné parkovisko a úložné priestory. V závislosti na fáze výstavby sa môžete rozhodnúť, či si budete priať aj vlastný bazén, klimatizáciu, krb a mnoho ďalšieho vybavenia. Samozrejmosťou je výborná tepelná a zvuková izolácia v súlade s európskymi normami. Ohrev vody podporujú solárne kolektory.

Prehľad dát:

typ objektu                                     samostatný rodinný dom - vila

poč.podlaží                                     2

Okres                                             Campos - Mallorca

časť ostrova                                    juh

krajina                                           Španielsko

obytná plocha                                 175m2

úžitková plocha                               145 m2

počet izieb                                      4

veľkosť pozemku                             450 m2

spálne                                            3

kúpeľne                                          2

plocha terás                                    49m2

počet terás                                      3

stav výstavby                                  v procese

rok výstavby                                    2019

stav                                                úplne nové

typ kúrenia                                      predinštalácia krbu, klimatizácie

internet                                           áno

kábl. TV so sat.príjmom                    áno

Palma de Mallorca                            35 min

Letisko                                            30 min

Pláž                                                5 min

TECHNICKÉ PREVEDENIE A KVALITA

Železobetónové základové pásy.Zvislé, železobetónové stĺpy a múry. Vodorovné, železobetónová stropná konštrukcia.

Tehlový systém TERMOARCILLA 190mm, zvonku opatrený zatepľovacím systémom SATE 50mm a zvnútra predsadená inštalačná sádrokartónová stena 15mm s výplňou izolačnej vlny hrúbky 50mm eliminajúca tepelné mosty v konštrukcii.

Vodorovné strešné konštrukcie zateplené extrudovaným polystyrénom 50mm zo strany exteriér a 50mm kamenná vlna so sádrokartónovým podhľadom zo strany interiéru.

Izolácia šikmých striech opatrená izolačnou vlnou hrúbky 18 cm šľachtená minerálna omietka tepelnoizolačného kontaktného systému (ETICS)

Keramická dlažba béžovej farmy imitujúca drevo v interiéri a keramická dlažba s protišmykovým povrchom na vonkajších terasách. Ostatné vonkajšie plochy zo súvislého betónu.
Keramický obklad stien až po strop v oboch kúpeľniach. Bezpečnostné vchodové dvere bielej farby s polyuretánovou tepelnoizolačnou výplňou. Všetky ostatné dvere a okná sú plastové z 5 komorového systému hrúbky 70mm bielej farby s integrovanými hliníkovými žalúziami. Otváravo - sklopné alebo odsúvacie interiérové dvere energetickej triedy B vo svetlej farbe a dreveným rámom. Všetky vnútorné kovania sú opatrené ochranným náterom. 

V súlade s platnou legislatívou, reguláciou nízkeho napätia a predpismi dodávateľskej spoločnosti. Inštalácia špeciálnej kategórie. Inštalácia uložená do krabíc a plastových trubiek. Hlavný rozvádzač s prúdovým chráničom a ističmi s magnetotermickou ochranou. Elektrická prípojka so samostatným meračom.

Inštalácia studenej a teplej vody vyhotovená plastovými rúrkami. V kúpeľniach biela sanitárna keramika ROCA, alebo podobné. Sprchové vaničky integrované do rovnakej dlažby. Umývadlo na dosku alebo podstavec. Chromované vodovodné batérie značky Teka alebo podobné. Solárna podpora cez kolektor umiestnený na streche a akumulátor s objemom 150 litrov značky Ariston alebo podobný s elektrickým ohrievačom

Predinštalácia klimatizácie a kúrenia pre tepelné čerpadlo typu vzduch-vzduch. 

Dvojité izolačné zasklenie typu Climalit 4/16/4 so zníženou solárnou emisiou.

Na fasáde bude aplikovaná farebná škrabaná omietka.

V interiéri bude aplikovaná hladká biela farba. Zámočnícke produkty budú ošetrené základným antikoróznym náterom a povrchovo upravený farebným smaltom alebo eloxovaným hliníkom. Laminátový nábytok, jednodielny drez. Zahŕňa keramickú varnú dosku, rúru a digestor. 

Technická úložná miestnosť
Vonkajšie parkovisko
Záhrada dodaná so základnou ornou pôdou betónový chodník okolo domu a k prístupovej bránke. 2ks vodovodné kohútiky na zavlažovanie. Trávniky a sieť zavlažovania nie je zahrnutá.
Murovaný omietnutý plot výška cca. 0,5m s kovovou mriežkou 1,5m, farba antracit s integrovanou  2 krídlovou bránou a 1ks prístupovou bránkou. Oddelenie susedných pozemkov inštalovaným kovovým plotom plastifikovaným tmavozelenou farbou vo výške 2m.
Vonkajšie osvetlenie terás.
Komín pre krbové kachle.

Cena nehnuteľnosti je 550.000,-Eur vrátane sprostredkovateľskej odmeny  Kupujúci hradí poplatky súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, ktoré sú v  Španielsku vo výške 13-15%. Prevod nehnuteľnosti a príslušný právny servis bude riešený cez právnu kanceláriu priamo v Španielsku. 

Kontakt: Eleonóra Mišovichová, misovichova@maximreal.sk,tel.: 0915 831 166

Prečo kúpiť túto nehnuteľnosť? 

Najväčšou výhodou je celoročné využitie nehnuteľnosti.

Bezpečná investícia - dom sa dá využiť na prenájom (aj v prípade ak tam bývate).

Rýchla dostupnosť - Mallorca je len cca na 2 hodiny letom a vila sa nachádza len 30 min. od letiska. 

Len 5 min od domu s nachádza najkrajšia pláž ostrova - Es Trenc. 

Kontakt: Eleonóra Mišovichová, misovichova@maximreal.sk,tel.: 0915831166

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: