Predaj, rodinný dom Partizánske, Malé Bielice, dvojgeneračný

#20342773
Cena: 200 000 €
Kategória: Reality / Rodinné domy
Dátum: 07.12.2019
Transakcia: Predaj
Lokalita: Partizánske
Plocha v m2: 563
Zastavaná plocha v m2: 563
Počet poschodí: Prízemný
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Iné:

Pivnica

Kontakt:

Lucia Vlčková, luciavlckova@haloreality.sk, 0910 982 524

Pozemok:

2731 m2

Vlastné ID:

46808

Popis:

Ponúkame na predaj veľký dvojgeneračný rodinný dvojdom, vhodný na bývanie pre dve rodiny alebo ako investičný plán. Nachádza sa na rozsiahlom rovinatom pozemku, celkovo o rozlohe 2731m2, z toho zastavaná plocha a nádvorie tvoria 563m2, obytná plocha cca 400m2.

Dvojdom sa skladá z prvej, pôvodnej časti, dokončenej v roku 1990, a druhej, novšej časti - prístavby z roku 2000. Obe časti domu sú navzájom prepojené a priechodné, avšak každá má svoj samostaný vchod a aj súpisné číslo, čiže dajú sa využiť ako dve nezávislé bytové jednotky. Na prízemí domu sa naskytuje priestor na vytvorenie prípadne ešte ďaľšej bytovej jednotky.

Dispozícia pôvodnej časti domu: vchod sa nachádza na prvom poschodí, vstupná chodba, kuchyňa s pôvodnou kuchynskou linkou a špajzou, izba, obývačka, samostatné WC a pôvodná kúpeľňa s vaňou, menšia izba, schodisko na prízemie, kde sa nachádza práčovňa, kotoľňa, WC, garáž a chodba so spodnými vchodovými dverami. Táto časť sa prepája i na novší obytný dom. Na tomto pôvodnom dome sú vymené plastové okná, novšie maľovky, dorobená strecha so škridlou, inak je vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Vykurovanie plynovým kotlom.

Dispozícia novšej, modernejšej, samostatnej časti domu: vstupná chodba na prízemí, kde sa nachádza aj kuchyňa s modernou kuchynskou linkou na mieru, obývačka, veľká spálňa s pracovňou, vstavanou skriňou a krbom s prieduchmi do celej novšej obytnej zóny, točivým schodiskom sa dostaneme do prvého podlažia, kde sa nachádzajú dve izby a kúpeľňa s WC a rohovou vaňou. I táto horná časť sa dá prepojiť s prvým domom, taktiež je odtiaľ výstup na povalu. Pod časťou domu sa nachádza i pivnica o rozlohe cca 20m2 a tiež studňa, s ktorou sa napúšťa plavecký bazén. Prístavba je zateplená s eurooknami a škridlovou strechou, plávajúcou podlahou i dlažbou a s bodovým osvetlením, vykurovanie plynom i krbom.

Za domami sa nachádza murovaný záhradný domček pre domáce zvieratá a náradie. Príjemne si posedíte v drevenom altánku, s murovanou pecou a v lete sa schladíte vo vonkajšom 7-metrovom bazéne. Ďalej na pozemku pokračuje ovocný sad s rôznym, aj exotickým ovocím a záhradka. V mierne svahovitom teréne nasleduje orná pôda, ktorá sa v budúcnosti môže využiť na odpredaj a výstavbu nových rodinných domov, vzhľadom na územný plán obce, ktorý tadiaľ predpokladá prístupovú cestu.

Dom je vhodný na bývanie dvoch rodín, prípadne viac generácií - nasťahovať sa a bývať.
Naskytuje sa tu tiež možnosť investičného plánu, prerobenie na viac bytových jednotiek, prípadne na penzión, vzhľadom aj na blízkosť termálnych kúpeľov a kľudné prostredie.

Doporučujem vidieť pre posúdenie celkového potenciálu domu.
Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0910 982 524 alebo na luciavlckova@haloreality.sk. ID ponuky: PE-46808

U NÁS MÁTE ISTOTU: --------------------------------------------------------
- pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS
- prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH
- na našom webe nájdete viac ako 1000 referencií spokojných klientov
- nestrannosť pri obchode
- poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť
- profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými maklérmi
- vo vybraných lokalitách pri exluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a nakreslíme aj pôdorys
- inzerujeme na viac ako 200 portáloch
- zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona
- naše služby neustále zdokonalujeme/zaujíma nás váš názor
-----------------------------------------------------------------------------
Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: