Dom Trstená pri Hornáde

#20505487
Cena: 86 990 €
Kategória: Reality / Rodinné domy
Dátum: 18.03.2020
Transakcia: Predaj
Lokalita: Trstené pri Hornáde (Košice-okolie)
Počet izieb: 5 izieb
Plocha v m2: 100
Zastavaná plocha v m2: 100
Počet poschodí: 1 poschodie
Stav: Pôvodný
Iné:

Elektrina

Kontakt:

Štefan Matyašovszký, matyasovszky@diamondreality.sk, 0944919318

Adresa:

Osloboditeľov

Vlastné ID:

28544

Popis:

Matyasovszky a Diamond Reality Vám so súhlasom majiteľov domu ponúkajú Starší 5 izb rodinný dom v Trstenej pri Hornáde na cca 15 min od Košíc.Postavený z tehál a kvádru,nutná rekonštrukcia.Záhrada mierny svah, dom je na rovinke aj dvor.Dom má potenciál pretože si ho môžete zrekonštruovať podľa vlastných predstáv.Má 6 miestností 5 izby ,kuchyňu komôrku,technickú miestnost užšiu verandu.Kúrenie na tuhé palivo a plyn,žumpa. Pôvodné okná a dvere a drev. parkety,plechová strecha,2 studne 17 árový pozemok s ovocnými stromami, parkovanie vo dvore, prístavba /letná kuchyňa/ na dvore,Vlastníctvo osobné .Úžitková plocha cca 100m .Dom je prízemný ,obdlžníkovitého tvaru s priechodnými izbami.Pekný dvor vhodný na parkovanie max 2 áut,dvor ponúka aj súkromie .


Tichý susedia,pekná lokalita vhodná na bývanie alebo ako rekreačný dom.Dom je vhodný ako investícia pretože ceny nehnuteľností v prímestských lokalitách mierne stúpajú.Je to dané tým že čoraz viac ľudí oceňuje lokality pre relax a oddych,a neposlednom rade to mnohí vnímajú ako investičnú možnosť .


Cena tejto nehnuteľnosti je len 86.900.- Eur vrátane provízie a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti.


V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie, kde nájdete najširšiu ponuku realít na trhu. Samozrejmosťou je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. Taktiež Vám radi pomôžeme s kúpou nehnuteľnosti prostredníctvom nášho finančného centra, ktoré Vám sprostredkuje poskytnutie najlepšieho úroku na trhu. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím Štefana Matyašovszkého na tel. č. 0944 919 318.

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: