Rodinný dom na Krajinskej ulici

#20675851
Cena: 199 000 €
Kategória: Reality / Rodinné domy
Dátum: 17.09.2020
Transakcia: Predaj
Lokalita: Podunajské Biskupice (Bratislava)
Počet izieb: 4 izby
Plocha v m2: 126
Počet poschodí: 1 poschodie
Stav: Pôvodný
Kontakt:

Ing.Juraj Kapolka, kapolka@maximreal.sk, 0905 651 044

Adresa:

Krajinská

Pozemok:

297 m2

Vlastné ID:

JK538

Popis:

Ponúkame na  predaj kompletne podpivničený 4-izbový samostatne stojaci rodinný dom na Krajinskej ulici v Podunajských Biskupiciach. Celková výmera pozemku je 297 m2, z čoho úžitková plocha domu je 126 m2. K domu patrí aj garáž (21 m2) s vjazdom z ulice pre 1 osobný automobil. Možnosť parkovania pre 3-4 autá je aj na ulici pri dome. Dom sa nachádza na rázcestí dvoch ulíc takže prístup je z oboch strán. Záhrada je udržiavaná. Je v nej vinič a niekoľko ovocných stromov. Medzi nimi aj bohato rodiaca figa. V dome je priestranná obývačka prepojená s ďalšou izbou a ďalšie 2 samostatné izby so vstupom z chodby. Kuchyňa s jedálenskou časťou a chladnou komorou. Kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatná toaleta. Dom je napojený na všetky IS. Okolie je plné zelene. Lokalita ponúka skvelú občiansku vybavenosť a tiež výborný prístup do mesta, či na hlavné ťahy. V okruhu niekoľkých stoviek metrov nájdete nemocnicu, poštu, banky, školy, škôlky, kostoly… Dom je možné využiť na bývanie, alebo po drobných úpravách aj pre firemné účely. K cene 199000,-Euro bude ešte pripočítaná provízia 3000,- Euro pre realitnú kanceláriu.

 

Cena nehnuteľnosti je dohodou  

Mestská časť Podunajské Biskupice  disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.  

Kontakt: Ing. Juraj Kapolka, kapolka@maximreal.sk, tel.: 0905 651 044

K dispozícií je Vám náš hypotekárny špecialista – získajte  najlepší úrok  a znalecký posudok zadarmo!

Radi Vám pomôžeme pri predaji aj Vašej nehnuteľnosti. Iba kvalitná a moderná prezentácia  zabezpečí predaj v najvyššej možnej cene a v primeranom čase.  Profesionálny fotograf dokáže nafotiť aj bežný byt tak, aby zaujal a nepotrebuje pritom fotky prikrášľovať alebo malé priestory naoko zväčšovať.  Ponúkame tiež atraktívne grafické spracovanie vizualizácie – možného dizajnového riešenia. Toto zaujme najmä klientov pri starších bytoch.  

Ukážka  prezentácie môžete vidieť tu: http://maximreal.sk/nehnutelnost/1402214/kvalitna-a-moderna-prezentacia.html

Naše služby  vrátane právneho advokátskeho servisu sú pre vás bezplatné, akceptujeme vašu predajnú cenu.

Kontakt: Ing. Juraj Kapolka, kapolka@maximreal.sk, tel.: 0905 651 044

 

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: