Špičkový 27“ 2K Quad HD IPS monitor AOC Q2790PQU | TOP MODEL

#20632634
Cena: 200 €
Kategória: PC technika / Monitory
Dátum: 25.06.2020
Transakcia: Ponuka
Typ: lcd
Uhlopriečka: viac ako 21
Popis:

❗ ❗ AOC Q2790PQU - Špičkový 27“ 2K Quad HD IPS monitor ❗ ❗
Predám špičkový 27“ 2K Quad HD IPS monitor AOC Q2790PQU k počítaču a/alebo notebooku (aj na reprezentatívne účely) ❗ ❗ SUPER CENA ❗ ❗ Prosím, kontaktujte ma mailom. Telefón je vymyslený, odber je možný ihneď. Produkt mám dostupný a viem ho poslať okamžite aj na dobierku. Vhodné aj ako darček! Panel bez poškodenia, žiadne škrábance alebo vadné pixely! Prosím, kontaktujte ma mailom. Telefón je vymyslený, odber je možný ihneď. Produkt mám dostupný a viem ho poslať okamžite aj na dobierku. Vhodné aj ako darček! Parametre a špecifikácie na konci inzerátu.

POPIS (Z ODBORNEJ RECENZIE):
27-palcový monitor od AOC kombinuje moderný a elegantný dizajn s kvalitným displejom. Ide o monitor, ktorý sa nestratí v kancelárii ani v domácnosti. AOC Q2790PQU je výborný monitor domov či do kancelárie. Chválime jeho dizajn, vernosť zobrazenia farieb a celkovú kvalitu IPS displeja.

Kliknite na meno a pozrite si, prosím, aj ďalšie moje inzeráty.
Inzerát platí do zmazania.

PRI KONTAKTOVANÍ PROSÍM UVÁDZAJTE AJ SVOJE TEL. ČÍSLO, URÝCHLITE TÝM NAŠU KOMUNIKÁCIU.
ĎAKUJEM.

V cene nie je zahrnuté poštovné, pripočítam ho podľa cenníka Slovenskej pošty

Kontaktujte ma prosím cez formulár
* Zobrazené tel. číslo nepoužívajte, funkčné zašlem na vyžiadanie emailom.
* Rokmi overený predajca, dlhodobá spokojnosť kupujúcich.
* Férový osobný a priateľský prístup, súkromný inzerát
* Ak neodpoviem do 1 dňa píšte ešte raz, možno mi Váš email skončil v SPAMe a nezbadal som to.
* Osobne, alebo poštou hradí príjemca.

VIAC DETAILOV O MONITORE (Z ODBORNEJ RECENZIE):
AOC Q2790PQU je výborný a praktický monitor, čo je vidieť už od prvých sekúnd po rozbalení. 27-palcovú obrazovku dopĺňa flexibilný stojan, ktorý umožňuje nastavenie výšky, náklonu aj natočenia. Nechýba malý otvor na manažment káblov. Jeho strieborná metalíza vhodne ladí s rámikom okolo displeja, ktorý je z troch strán ultratenký. Striebornú farbu si všimnete iba v spodnej časti obrazovky. Tento dizajn dnes považujeme za štandard drahších monitorov. Na pohľad vyzerá pekne.
27-palcový displej ponúka rozlíšenie 2560 × 1440 a IPS panel. Chválime verné zobrazenie farieb v sRGB priestore priamo od výroby, rovnomerné podsvietenie obrazovky a výborné pozorovacie uhly. Displej má frekvenciu na úrovni štandardných 60 Hz a maximálny jas na úrovni 400 cd/m2, čo je viac ako udávaná hodnota 350 cd/m2. Výborné pokrytie farebného priestoru sRGB dopĺňa slušný kontrast. Monitor ponúka veľmi slušnú výbavu portov. Nechýba dvojica HDMI portov, DisplayPort a VGA port. Vedľa nich nájdete USB hub so štvoricou USB 3.0 portov. Monitor je vybavený aj priemernými reproduktormi a 3,5 mm konektorom na pripojenie slúchadiel.

Mohlo by vás zaujímať: